Zjistit dostupnost

Resort Vyhlídka Šlovice


S polohou v srdci CHKO Křivoklátsko, na půli cesty mezi Prahou a Plzní, je Resort Vyhlídka Šlovice ideálním výchozím bodem pro poznávání regionu, který spojuje unikátní přírodní charakter s nebývalou koncentraci památek a návštěvnických atraktivit. Multifunkční resort s celkovou kapacitou 110 hostů disponuje ubytováním celkově ve 3 kategoriích pokojů (kategorie COMFORT, RODINNÉ APARTMÁNY, kategorie ECONOMY) a uspokojí tak požadavky širokého spektra klientely.

Resort je skvělou volbou jak pro aktivní rodinnou dovolenou, tak i pro korporátní klientelu – teambuildingové akce, incentivu či pořádání seminářů a konferencí. Ubytování, Restaurant s barem, Bowling, wellnessové zázemí s masážemi, Whirlpoolem, saunami, sluneční loukou a venkovní sportoviště s multifunkčním hřištěm jsou v provozu celoročně. V sezóně lze nadto využít Grill-terasu, venkovní bazén, venkovní dětský koutek, půjčovnu a úschovnu kol, piknikovou louku s pergolou nebo vlastní přívoz s pramicemi na 300m vzdálené Berounce.

Důležité upozornění

pokoje

Dvoulůžkový pokoj - Twin

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnými postelemi, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Dvoulůžkový pokoj - Double

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Třílůžkový pokoj

Třílůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnými postelemi, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnými postelemi, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů. Pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Dvoulůžkový Economy pokoj

Dvoulůžkový pokoj Economy je pokoj nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoj má pohodlné samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Pokoj je vybaven zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Třílůžkový Economy pokoj

Třílůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají pohodlné palandy a samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Pokoje mají společné sociální zařízení a společné zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem.

Čtyřlůžkový Economy pokoj

Čtyřlůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají jednu pohodlnou palandu a dvě samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a sociálním zařízením. 

Pětilůžkový Economy pokoj

​Pětilůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají pohodlné palandy a samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a sociálním zařízením. 

Šestilůžkový Economy pokoj

​Šestilůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají pohodlné palandy a samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a sociálním zařízením. 

Apartmán

Naše luxusně vybavené Apartmány sestávají z ložnice s manželskou postelí a prostorného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro další osobu (či 2 děti). V obou místnostech najdete televizi s plochou obrazovkou, českými a zahraničními kanály. Prostorná koupelna nabízí pohodlí rohové vany a sprchového koutu. V apartmánu se nachází oddělená toaleta. Apartmány nabízejí dostatek prostoru a pohodlí pro celou Vaší rodinu. Hodí se také jako novomanželské pokoje nebo ubytování pro manažery společností pořádajících u nás v Resortu konferenci. Nově jsou koupelny Apartmánu vybaveny fénem a kosmetickými ubrousky (kapesníčky).

Apartmán s balkónem

Naše luxusně vybavené Apartmány sestávají z ložnice s manželskou postelí a prostorného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro další osobu (či 2 děti). V obou místnostech najdete televizi s plochou obrazovkou, českými a zahraničními kanály. Prostorná koupelna nabízí pohodlí rohové vany a sprchového koutu. V apartmánu se nachází oddělená toaleta. Apartmány nabízejí dostatek prostoru a pohodlí pro celou Vaší rodinu. Hodí se také jako novomanželské pokoje nebo ubytování pro manažery společností pořádajících u nás v Resortu konferenci. Nově jsou koupelny Apartmánu vybaveny fénem a kosmetickými ubrousky (kapesníčky).

Dobrý den jen se trochu pozapomnělo na uvítací drink,který byl součástí voucheru a měl být samozřejmě na pokoji a ne abychom se o něj přihlásili.Samozřejmě jsme zapomněli.A trochu nevěděli co je vlastně součástí balíčku.Jinak personál ok,ubytování luxusní a jídlo super. Asi se tam ještě vypravíme no uvidíme.Toto sice mělo být v druhé kolonce co se nelíbilo,ale já vše napsala pohromadě.Tak se omlouvám.

Petra

Skvělý zážitek z pobytu tvořil především personál, který se o nás bezvadně staral a cítili jsme se jako v bavlnce.

Lenka

Spousta zabavy

Anonym

Milý příjemný a ochotný personál, chutné jídlo, výborná snídaně. Bowling, čistý bazén, parkování přímo před, výborná lokalita pro výlety. Na dovolené jsme byli se středně velkým psem, zcela bez omezení, velmi příjemné reakce.

Anonym

Perfektní jídlo, ubytování i obsluha .

Lada Hrachovcová

novinky

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!
Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!
Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.