Pokoje - kategorie COMFORT


Dvou, tří a čtyřlůžkové, kompletně zrekonstruované pokoje kategorie COMFORT jsou vybaveny komfortními postelemi s velmi pohodlnými matracemi. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj disponuje prostornou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Dostatek úložných prostor předurčuje pokoje COMFORT ke strávení i delšího pobytu s rodinou či přáteli. Variabilita vnitřního prostoru umožňuje ve vybraných pokojích umístění dalších lůžek, přistýlek nebo dětské postýlky. LED televize s příjmem českých a vybraných zahraničních programů. Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici zdarma, bez datového limitu.

pokoje

Dvoulůžkový pokoj - Twin

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnými postelemi, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Dvoulůžkový pokoj - Double

Dvoulůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Třílůžkový pokoj

Třílůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnými postelemi, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkové pokoje kategorie Comfort jsou vybaveny pohodlnými postelemi, televizí s českými a několika zahraničními programy. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů. Pokoj má svojí koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Najdete zde i dostatek úložných prostor, takže pokoje jsou vhodné i k vícedennímu pobytu.  
Důležité upozornění