Pokoje - kategorie ECONOMY


Dostupnou variantou ke kategorii COMFORT, určené pro méně náročnou klientelu, jsou naše 2 až 6-ti lůžkové pokoje v kategorii ECONOMY. Pokoje mají nové a pohodlné palandy a další samostatné postele. Díky umístění ve 3. nadzemním podlaží nabízejí úchvatný výhled na scenérii křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a toaletou. Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici zdarma, bez datového limitu. Pokoje ECONOMY jsou ideální pro pořádání akcí s přáteli či společných týmových sportovních aktivit.

pokoje

Dvoulůžkový Economy pokoj

Dvoulůžkový pokoj Economy je pokoj nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoj má pohodlné samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Pokoj je vybaven zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Třílůžkový Economy pokoj

Třílůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají pohodlné palandy a samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Pokoje mají společné sociální zařízení a společné zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem.

Čtyřlůžkový Economy pokoj

Čtyřlůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají jednu pohodlnou palandu a dvě samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a sociálním zařízením. 

Pětilůžkový Economy pokoj

​Pětilůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají pohodlné palandy a samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a sociálním zařízením. 

Šestilůžkový Economy pokoj

​Šestilůžkové pokoje Economy jsou pokoje nižší kategorie a nachází se v druhém nadzemním patře Resortu. Pokoje mají pohodlné palandy a samostatné postele. Díky vyšší poloze nabízejí zajímavý výhled na celou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou vybaveny původními koupelnami s vanou a sociálním zařízením. 
Důležité upozornění